0%

  360 Derece Görüntüleyin

  Dildo Nedir, Ne İşe Yarar? Dildo, mastürbasyon ve cinsellik esnasında cinsi uyarılmayı artırmak için kullanılan suni penislere denir. Vajinal, anal ve oral cinsellikte kullanılmak için özel olarak tasarlanan bu suni penisler farklı çeşit ve özelliklere sahiptir. Dildo Nedir? Dildo Ne Demek? Dildo penetrasyon ve öteki eşeysel aktiviteler için kullanılan bir çeşit seks oyuncağıdır. Dildo ne demek sorusunu cevaplamak için farklı özelliklere haiz çeşitleri tanımlamak icap eder.


  ● Gerçekçi dildo: Realistik dildodoğal penis dokusuna en yakın çeşittir. Genellikle damarlar ve testislerle detaylandırılan realist dildolar istendiği takdirde strapon ismi verilen belden bağlamalı koşum takımıyla da kullanılabilir.

  ● Titreşimli dildo: Vibratörlü dildo olarak da malum titreşimli modeller, ekstra uyarılma için tasarlanmış suni penislerdir. Bazıları sert, parlak ve ışıltılıyken bazıları da gerçek ten şeklinde gözüken etsi yapıya sahiptir.

  ● Çift taraflı dildo: Bu tip suni penisler her iki tarafında penis yada parmak şeklinde uçlara haizdir. Çift taraflı dildolar aynı anda iki farklı kişi tarafınca kullanılabilir. Ayrıca kadınlarda vajinal ve anal penetrasyonun aynı anda gerçekleştirilmesi için de kullanılır.

  ● Vantuzlu dildo: Duvar yada zemin benzer biçimde düz yüzeylere geçici olarak sabitlenerek kullanılır. Bu özellik kullanan kişiye eller özgür biçimde penetrasyon imkanı sunar.

  ● Belden bağlamalı dildo: Strapon olarak da bilinen belden bağlamalı dildolar eşeysel aktivite esnasında bel çevresine bağlanan bir koşum takımıyla kullanılmak üzere tasarlanmıştır.Çoğunlukla bayanlar tarafınca kullanılan straponlar heteroseksüel veya eşcinsel ilişki türlerinde kullanılabilir.

  ● Cam dildo: İnsan vücudu için güvenilir bir madde olarak kabul edilen borosilikat camdan yapılır. Seks veya mastürbasyondan önce suyla ısıtılarak veya soğutularak heyecan verici ısı oyunları için kullanılabilir. Daha müessir bir uyarılma ve rahat bir penetrasyon için bolca miktarda kayganlaştırıcıyla kullanılmasında yarar vardır.
  Sepetim

  Siparişleriniz, aynı gün içerisinde gizli olarak kargolanır.

  Giriş Yap

  Rasyonella hesabın yok mu?

  TRENDYOL MAĞAZAMIZI İNCELEYİN!

  Facebook Twitter Instagram YouTube Pinterest

  18 Yaş Üstünde misin?

  Sayfayı görüntülemek için 18 yaşının üstünde olman gerekiyor.

  İzinsiz Giriş.

  Yaşınızı doğrulayamadığımız için, izin veremiyoruz.

  18 Yaşından Büyüğüm 18 Yaşından Küçüğüm
  Bir ürün adı girin ve arayın.
  Favorilerim
  0 Ürünler Sepetim
  Hesabım
  ×

  Merhaba !

  Müşteri temsilcilerimiz ile görüşme yapabilirsiniz.

  ×