Blog

Fantazi Kıyafet Nedir?

Fantazi kıyafet nedir denince akla gelen ilk şey hanımların tüm güzelliklerini sergiledikleri giyim modelleri gelmektedir. Bu doğrudur. Fakat bazı hanımlar vücutlarının bazı kısımlarını beğenmezler ve bu nedenle de onları örtecek şekilde bir giyim tarzı benimserler. Aslında her kadın güzeldir ve bunu sergilemenin bazı püf noktaları bulunmaktadır. Zayıf ya da kilolu uzun ya da kısa her kadının kendine has bir çekiciliği mevcuttur. İç giyim mağazaları ve sektörü de bu konuda son yıllarda oldukça iyi işler çıkarmakta olup her görüntüdeki kadın için fantezi iç giyim tasarımları sunabilmekte.

Bunları yaparken tasarımcıların dikkat ettiği en önemli unsurlardan biri ise hanımların hangi özellikleri ile ön plana çıkmak istedikleridir. Bazı kadınların göğüsleri daha büyük ve düzgün boyutlara sahip iken bazılarının basenleri daha dolgun ve biçimlidir. Ayva göbek sahibi kadınların yanında dümdüz bir karna sahip hanımlarda bulunmaktadır. İşte bu kadınların her birinin kendi içinde güzelliğini göstermesi için ise bazı ince ayrıntılara uyarak fantezi giyim ürünlerini satın almaları gerekmektedir. Bunun için hanımların öncelikle vücutlarında güzel ve bakımlı buldukları kısımları ayırmaları ve bu doğrultuda bu kısımları ön plana çıkarıcı ürünleri tercih etmeleri gerekmektedir.


FANTAZİ İÇ GİYİM MODELLERİ HANGİLERİDİR?

Fantezi iç giyim modelleri son yıllarda çok sayıda seçenek ile piyasaya sunulmuş durumda olup bu seçenekler arasından kullanıcının istediği modeli bulabilmesi oldukça kolay. Fakat modelin kişinin üzerinde nasıl duracağının da önceden bir öngörü ile tespiti önem arz etmektedir. Öyle ki bir sipariş verildiği zaman onun eline ulaşana kadar deneme imkanı bulunmayan hanımların bir öngörü elde edebilmeleri için modele benzerlikleri olan başka bir iç giyim modelini denemesi ve bu doğrultuda bir öngörü elde etmesi önem taşır.

 İç giyim modelleri ise gerek kumaş gerek se görünüm özellikleri bakımından çok sayıda tercih içermektedir. Özellikle bazı aparatlar ile beraber sunulmakta olan fantezi iç giyim ürünleri hanımların partnerlerini cezbetmektedir. Fantezi iç giyim ürünleri içinde tüllerin yaygın olarak kullanıldığı birleşik modeller bulunmakta olup bunlar içinde hem sutyen hem de külot bulunur. Fakat bunlar günlük hayatta kullanılan cinsten olmamakla beraber kimi zaman bir tanga ile kimi zaman da şeffaf bir sutyen ile harika bir ikili oluşturabilmektedir.

            Piyasada bulunan çok sayıda model de ise şeffaf takımlar bulunur ve bu takımlar ile aslında egzotik bir hava oluşturulmak istenmektedir. Çünkü aslında vücudun bütün hatları ortada olmasına rağmen bir fantezi iç çamaşırı giyilmiş durumdadır ve bu da erkeklerin beğenisini kazanan cinsten modeller arasındadır. Tüm bunların yanında bazı modellerin içinde barındırdığı ponpon ve kemerlerde bazı hanımların ilgisini çekmektedir. Bu modellerde genellikle külot içinde açık kısımlar bulunmakta olup bir kemer ile birleştirilmiştir. Bu modeller içinde aynı zamanda sutyeninin arasından inen ponponlarda hem dikkat çekmekte hem de hanımların daha seksi görünmesini sağlamaktadır.

UCUZ FANTAZİ İÇ GİYİM ÜRÜNÜ NERELERDE BULUNUR?

Ucuz fantazi iç giyim ürünlerinin bilgisayar üzerinden bazı sitelerden bulunabilmesi kolayca sağlanır. Fakat hanımların her siteye itimat etmemesi de önemlidir. Çünkü özellikle ismi duyulmamış ve bilinmeyen bazı internet siteleri sundukları ürünle ile gönderilen ürünün birbiri ile tutmama durumları ile karşılaşmayı sağlayabilmektedir.

            Ayrıca ucuz fantezi ürünlerin birçoğu farklı ve sıra dışı modeller içerememekle birlikte geleneksel modellerin dışına çıkamamaktadır. Bu nedenle hanımların siteleri iyi taraması ve hem kalite ve görsellik sunan ürünlerin yanında uygun fiyatı da getiren siteleri tercih etmeleri önem arz etmektedir. Ayrıca fantezi iç giyim ürünlerinin belirli bir fiyat aralığına koymak çok doğru olmaz. Çünkü bu tamamen kullanacak kişinin istediği sonuç ile alakalıdır.

            Basit ve uygun fiyata alınan bir fantezi giyim ürününün günlük iç giyim takımlarından büyük farklar göstermesini beklemek pek mümkün değildir. Bu nedenle bir fantezi giyim ürününün günlük iç giyim ürününden en az iki kat daha fazla bir fiyata sahip olması normal görülmektedir.

BÜYÜK BEDEN FANTAZİ İÇ GİYİM VAR MIDIR?

Fantezi giyim ürünleri modellerinin çeşitliliğinin yanında beden çeşitliliğini de barındırmaktadır. Her bedende fantezi giyim modeli bulmak mümkün olabildiği gibi büyük bedende de fantezi kıyafetler bulmak mümkündür. Fakat büyük bedenler için her sitede alış veriş olanağı bulunamayabilir. Bunun için özel satış yapan siteler bulunmakta olup bu sitelerden alışveriş yapmak mantıklı olacaktır. Ayrıca büyük beden fantazi iç giyim modelleri daha yüksek fiyatlardan piyasaya sunulabilmektedir. Çünkü bu ürünlerin tasarımı ve üretimi daha zahmetli olabilmektedir.

            Ayrıca büyük bedene sahip olan hanımların bu ürünleri özel tasarlayan sitelerden alması daha iyi olacaktır. Çünkü bu siteler tasarımlarını tamamen büyük beden üzerine yapmakta olup her türlü görünüm ve kullanım detaylarını göz önünde bulundurmaktadır. Bu doğrultuda alelade bir siteden küçük bedenlerinin de mevcut olduğu bir fantezi iç giyim ürününü almak kullanan kişiyi zor durumda bırakır. Çünkü sipariş ele geçtikten sonra kullanan kişinin üzerinde istenildiği gibi durmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir